Zápasy (jar)

31.03.2012 13:00

13. kolo: Trend - MIBA Capanegra 3:7 (3:1)

Góly: Berec (Čief), Čief, Rakyta (Berec), Čief (Polák), Čief (Polák), Zehnal (Filadelfi), Čief (Filadelfi),

ŽK: R. Rakyta.

Zostava: Filadelfi - Polák, Rakyta, Výboh, - Čief, Berec, Zehnal.

Nehrali: Kolofík, Giertl M. (zranenie), Giertl V. (odcestovaný).

V tomto zápase sme potrebovali bodovať naplno, aby sme udržali krok s prvou trojkou, medzi ktorými bol aj Trend. Hneď v 1. minúte sme po chybe súpera strelili prvý gól zápasu. V ďalšom priebehu obidve mužstvá nevyužili svoje šance. Súperovi sa podarilo vyrovnať, o niekoľko minút neskôr vsietili dva rýchle góly a tak polčasový stav bol 3:1 v prospech Trendu. V druhom polčase sme pozorne bránili, súpera napádali na jeho polovici z čoho pramenili góly a vyrovnanie. V ďalšom priebehu nás podržal Filadelfi a v záverečnej 10 minútovke sme postupne strelili 4 góly, ktoré znamenali víťazstvo v pomere 7:3.

12. kolo: Voľno

11. kolo: MIBA Capanegra - Fit aréna 3:9 (2:5),

Góly: Kolofík (Čief), Kolofík, Čief (?).

ŽK a ČK: Čief

V úvodnom jarnom kole sme absolutne nezvládili zápas a s lídrom tabuľky sme prehrali 3:9. Hneď v úvodných minútach sme inkasovali dva góly, na ktoré sme odpovedali kontaktným gólom. Potom opäť súper dvomi gólmi zvýšil svoj náskok. Polčas skončil 2:5. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie my, mali sme v úvodných minútach prevahu, z ktorej sme vsietili gól. Od tej chvíle sme nechávali veľa priestoru súperovi v jeho útočnej fáze a inkasovali ďalšie 4 góly.