Zostava: Marek Šveda (B), Andrej Výboh, Martin Giertl, Tomáš Kolofík, Lukáš Berec, Peter Zehnal, Vlado Giertl.

Faninky: Maťka Filkusová, Peťka Kartíková.

Skupinové zápasy

MIBA Capanegra – Spartakovci (Kremnica)  3:1

Góly (asistencie): Giertl V. (Giertl M.), Berec (Giertl V.), Kolofík (Giertl V.)

V úvodnom zápase sme sa stretli s hostiteľom turnaja. Prvý gól na turnaji strelil Vlado Giertl po nahrávke jeho brata Maťa. Súper dokázal vyrovnať,  ale ďalšími dvomi gólmi do siete súpera sme vyhrali stretnutie a úspešne zvládli prvý turnajový zápas.

MIBA Capanegra – Internacional Nová Baňa  4:2

Góly (asistencie): Výboh (Kolofík), Výboh (Giertl V.), Giertl M. (Berec), Kolofík (Giertl V.)

V druhom zápase sme začali zle, keď sme po desiatich minútach prehrávali 0:2, avšak v druhej časti hry sme štyrmi gólmi otočili stav stretnutia a zaslúžene zvíťazili.

MIBA Capanegra – Načo Názov (Horná Ves)  4:1

Góly (asistencie): Berec (Kolofík), Berec (Giertl V.), Giertl V. (Giertl M.), Kolofík (Výboh),

Tretí zápas sme odohrali v pohodovom tempe a vyhrali sme o tri góly.

MIBA Capanegra – Tigers United BB 1:3

Gól (asistencia): Výboh (Berec),

Štvrtý zápas sme odohrali proti bystrickým tigrom, v ktorom sme viedli 1:0. Od tej chvíle sa začalo viac dariť súperovi, ktorý strelil tri góly a na turnaji sme si pripísali prvú prehru.

MIBA Capanegra – Multivitamín BB 2:2, 3:2 na penalty

Góly (asistencie): Giertl M. (Zehnal), Giertl M. (Berec). Penalty: Zehnal, Berec, Kolofík

V poslednom zápase skupiny sme opäť prehrávali po polčase 0:2 a dvomi gólmi Maťa Giertla sme vyrovnali a zápas skončil nerozhodne. Pri remíze sa kopali penalty, ktoré sme vyhrali 3:2 a pripísali sme si 2 body do tabuľky.

Štvrťfinále

MIBA Capanegra – Multivitamín BB 8:1

Góly (asistencie): Výboh (Berec), Giertl V. (Zehnal), Giertl V. (Výboh), Giertl V., Berec (Zehnal), Kolofík (Zehnal), Zehnal (Kolofík), Zehnal (Kolofík).

Po dlhej noci zábavy a niekoľko hodinovom čakaní na štvrťfinále sme odohrali dobrý zápas. Už v úvodných minútach sme si utvorili niekoľko gólový náskok a súpera sme hladko porazili 8:1.

Semifinále

MIBA Capanegra – Inter Horná Ves 1:2,

Gól (asistencia): Berec (Zehnal)

Už v prvej minúte sme vsietili dôležitý gól. Ešte do polčasu súper dokázal vyrovnať. V druhej časti stretnutia sme po chybe dostali gól na 1:2 a od tohto okamihu sme súpera zatlačili. Vytvorili sme si niekoľko šancí, ktoré sme nepremenili, a tak sme zaknihovali druhú prehru na turnaji, ktorá znamenala zápas o 3. miesto.

O 3. miesto

MIBA Capanegra – Spartakovci (Kremnica)  6:3

Góly (asistencie): Giertl V. (Berec), Kolofík (Zehnal), Kolofík (Giertl M.), Berec, Kolofík (Berec, Giertl V.), Giertl V. (Giertl M.).

V zápase o bronz na turnaji sme odohrali pohodový zápas. Už od začiatku zápasu sme kontrolovali hru a za stavu 5:1 sme síce inkasovali dva góly v priebehu minúty, ale šiestym a zároveň posledným gólom na turnaji sme zvíťazili.

Zhodnotenie turnaja:

Bol to náš prvý dvojdňový turnaj a k tomu mimo BB, na ktorý sme sa všetci už dlhú dobu dopredu tešili. Turnaj bol po organizačnej stránke zvládnutý na jednotku, najmä čo sa týka občerstvenia a ubytovania. Na druhej strane sme sa nevedeli stotožniť s pravidlami, ktoré ani neboli jasne určené a sporné situácie boli posudzované na základe dohody hráčov s rozhodcom, na čo nie sme doma zvyknutí.